ملاقات مردمی با مدیرکل محترم در روز های دوشنبه هر هفته در دفتر ایشان برگزار شده و به صورت چهره به چهره امکان بیان درخواست، مشکلات و دغدغه های مردم عزیزمان فراهم گردیده.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت و هماهنگی با تلفن مستقیم دفتر مدیر کل
 
031-36700251
031-36688098


و یا تلفن های گویا به شماره

031-36693450-3

داخلی های :   302 - 303 - 306

تماس حاصل فرمائید
آخرین مطالب

معرفی دستگاه‌های اجرایی برتر شهرستان اردستان در سال 1401

به گزارش خبرگزاری اسونیا اولین جلسه شورای اداری شهرستان اردستان با حضور امام جمعه،نماینده مردم اردستان در مجلس،فرماندار شهرستان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و قضایی شهرستان برگزار و از دستگاه‌های اجرایی موفق و برتر در سال 1401 تجلیل شد.

توزیع نهال

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری توزیع نهال رایگان در محل اداره انجام شد.

نیاز ۱۱ میلیارد تومانی برای اجرای ۴ طرح آبخیزداری در اردستان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکزاصفهان؛ رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان گفت: این طرح‌ها شامل طرح آبخیزداری روستای‌های درباغ و گل اشکنان بخش زواره، طرح آبخیزداری روستای خرم آباد بخش مهاباد و انجام مطالعه ۳۰۰ هزار هکتار از عرصه‌های طبیعی اردستان است.

نصب تابلوهای حفاظتی و ترویجی

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان تابلوهای حفاظتی ،ترویجی در ورودی تاغزارهای مناطق شیخ رجب و تل شیطان بخش زواره اردستان نصب گردید.

خشکسالی‌، ۲۰ درصد از درختان تاغ اردستان را از بین برد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان گفت: به دلیل خشکسالی در سال‌های اخیر ۲۰ درصد از درختان تاغ و عرصه‌های مناطق جنگلی شهرستان اردستان خشک شده است.

مطالعه ۱۸ حوزه آبخیزداری در اردستان انجام شده است

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان گفت: مطالعه ۱۸حوزه آبخیزداری شهرستان با اعتبار مورد نیاز افزون بر ۵۰ میلیارد تومان انجام شده که در صورت تامین اعتبار، عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

بازدید معاون آبخیزداری از پروژه آبخیزداری بغم

معاون آبخیزداری و کارشناسان استان از اجرای پروژه آبخیزداری بغم بازدید کردند.این پروژه بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

اجرای عملیات مبارزه با جوندگان در تاغزارهای شمال منطقه موغار

عملیات مبارزه با جوندگان (موش) تاغزاردر مساحتی بالغ بر 250 هکتار از جنگلهای دست کاشت تاغ شمال امامزادگان اسحاق و یعقوب (ع) اجرا شد.

کاشت نهال در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان

به مناسبت هفته منابع طبیعی و هفته بزرگداشت شهدا کاشت نهال به یاد شهدای گمنام با حضور مسئولین در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان برگزار گردید.

نشست با اصحاب رسانه

به مناسبت هفته منابع طبیعی نشستی صمیمانه با اصحاب رسانه در محل اداره منابع طبیعی برگزار شد.
صفحه 1 از 22 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>