آخرین مطالب

غرس نهال در کنار مرقد شهدای گمنام روستای ومکان اردستان

به مناسبت هفته منابع طبیعی غرس نهال با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان جناب آقای شیشه فروش،مسئولین شهرستان ،بخشداران ،شوراها و سفیر انفال در کنار مرقد شهدای گمنام روستای ومکان انجام شد.

غرس نهال در خیریه سالمندان و معلولین کوثر اردستان

به مناسبت روز درختکاری غرس نهال در خیریه سالمندان و معلولین کوثر اردستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان انجام شد.

توزیع نهال به مناسبت روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان به مناسبت هفته منابع طبیعی توزیع نهال رایگان در محل این اداره انجام شد.

آزادسازی هفت هزار مترمربع اراضی ملی در اردستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ امسال، پنج پرونده تصرف اراضی ملی منجر به رای و آزادسازی هفت هزار مترمربع از اراضی ملی در اردستان شده است.رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان با بیان اینکه برای هفته درختکاری امسال ۱۰هزار و ۵۰۰ اصله نهالِ غیرمثمر شامل زیتون تلخ، سرو، کاج، اقاقیا و سنجد بین بخشداری‌های شهرستان توزیع شده گفت: برای ادارات، مدارس و اشخاص نیز سهمیه در نظر گرفته شده است که با مراجعه به منابع طبیعی شهرستان می‌توانند نهال دریافت کنند.

دیدار با اصحاب رسانه

به مناسبت هفته منابع طبیعی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با اصحاب رسانه دیدار و به ارائه گزارش پیرامون این هفته و عملکرد یکساله این اداره پرداختند.

کشف و ضبط 1600 کیلوگرم چوب تاغ

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان در پی تلاش‌های شبانه روزی نیروهای گشت و مراقبت شهرستان با همکاری نیروی انتظامی شهر زواره ،یک فرد متخلف که اقدام به بریدن چوب تاغ و انبار کردن آن جهت فروش در بخش زواره می‌نمود دستگیر و فرد متخلف تحویل مراجع قضایی و چوب های بازداشتی به مقدار 1600 کیلوگرم ثبت و ضبط گردید.

آغاز عملیات پروژه ذخیره نزولات در 500 هکتار از سطح مراتع ایران شکن

پروژه ذخیره نزولات در سطح 500 هکتار از مراتع ایران شکن آغاز شد .این پروژه با احداث شیار بر روی خطوط تراز ارتفاعی(نارو) و بذرپاشی به میزان 3 تن بذر گیاهان مرتعی که بومی منطقه می‌باشد اجرا خواهد شد.

تجهیز منابع طبیعی اردستان به خودروی آتش نشان جنگلی

اداره منابع طبیعی اردستان با هزینه ۲۰ میلیارد ریالی ، به یک دستگاه خودرو آتش نشان جنگلی تجهیز شد.
صفحه 1 از 19 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>