آخرین مطالب

حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در شهرستان اردستان

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با حضور در اداره شهرستان از نزدیک با نیروهای یگان و گشت و مراقبت شهرستان دیدار و پیرامون حفاظت و راهکارهای پیشگیری از تخریب و تصرف و قطع اشجار مطالبی بیان نمودند.

مقررات حمل چوب وزغال

مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان اعلام کرد:  به موجب ماده (48) قانون حفاظت وبهره برداری از جنگل ها ومراتع ، حمل چوب وزغال جنگلی مستلزم اخذ مجوز از سازمان جنگلها ، مراتع وآبخیزداری کشور است

تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان اردستان

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار از اصحاب رسانه شهرستان توسط مجید خداپرستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان تجلیل شد.

پیام رئیس سازمان جنگل‌ها به مناسبت روز جنگلبان

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به مناسبت روز جنگلبان پیام محبت‌آمیزی خطاب به محافظان منابع‌طبیعی کشورمان صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است:

همکاری در اجرای طرح مرتعداری تلفیقی

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان جلسه‌ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان و اعضاء شرکت تعاونی شترداران زواره در خصوص همکاری در اجرای طرح مرتعداری تلفیقی و همکاری در خصوص آتش‌سوزی و پیشگیری حریق در مراتع و جنگل های بخش زواره در محل اداره منابع طبیعی شهرستان برگزار گردید.
 

جلوگیری از آتش سوزی در جنگل ها و مراتع و چگونگی اطفاء حریق

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان جلسه‌ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان،سفیر انفال و رئیس نظام مهندسی شهرستان پیرامون جلوگیری از آتش‌سوزی در جنگل ها و مراتع و چگونگی اطفاء حریق در محل بخشداری مرکزی شهرستان اردستان برگزار گردید.

حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در شهرستان اردستان

محمد حسین شاملی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با حضور در اداره شهرستان پس  از دیدار با همکاران اداره در نشست صمیمی بانماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل منابع طبیعی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

اجرای پروژه مبارزه با جوندگان موذی تاغزار(موش)

اجرای پروژه مبارزه با موش در مساحتی بالغ بر 1000 هکتار از تاغزارهای شمال شهر زواره و تلک‌آباد درحال انجام است .اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان در راستای همکاری با شبکه بهداشت و درمان شهرستان به منظور تأثیر مثبت این عملیات بر مبارزه با بیماری سالک در منطقه ،فعالیت خود را بر تاغزارهای همجوار شهر زواره و روستای تلک آباد متمرکز نموده و پیش بینی می‌شود تا 1500 هکتار از این عرصه ها تحت اجرای این پروژه، از جوندگان موذی پاکسازی شود.

هفته قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان به مناسبت هفته قوه قضائیه دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان اردستان و همچنین رئیس دادگاه عمومی بخش زواره صورت گرفت.

حضور مسئول پدافند غیرعامل شهرستان اردستان در اداره منابع طبیعی شهرستان

جلسه‌ای با حضور مسئول پدافند غیرعامل نیروی انتظامی شهرستان اردستان در راستای همکاری و هماهنگی جهت پیشگیری و اطفاء حریق و بررسی مسائل موجود و ارائه راهکار در این زمینه در محل اداره منابع طبیعی شهرستان برگزار گردید.
صفحه 1 از 18 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>