آخرین مطالب

مهار روان آب ها با اجرای طرح‌های آبخیزداری در اردستان

سالانه در اثر بارش‌های رگباری حجم زیادی از روان آب‌ها در شهرستان کویری اردستان استان اصفهان از دسترس خارج می‌شود.

۱۳۰۰ کیلوگرم‌ آنغوزه از بیابان‌های اردستان برداشت شد

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان گفت: افزون بر یک‌هزار و ۳۰۰ کیلوگرم آنغوزه سال گذشته از بیابان‌های روستاهای کچوسنگ و پیناوند در دهستان علیا در این شهرستان برداشت شد.

غرس نهال در کنار مرقد شهدای گمنام روستای ومکان اردستان

به مناسبت هفته منابع طبیعی غرس نهال با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان جناب آقای شیشه فروش،مسئولین شهرستان ،بخشداران ،شوراها و سفیر انفال در کنار مرقد شهدای گمنام روستای ومکان انجام شد.

غرس نهال در خیریه سالمندان و معلولین کوثر اردستان

به مناسبت روز درختکاری غرس نهال در خیریه سالمندان و معلولین کوثر اردستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان انجام شد.

توزیع نهال به مناسبت روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان به مناسبت هفته منابع طبیعی توزیع نهال رایگان در محل این اداره انجام شد.

آزادسازی هفت هزار مترمربع اراضی ملی در اردستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ امسال، پنج پرونده تصرف اراضی ملی منجر به رای و آزادسازی هفت هزار مترمربع از اراضی ملی در اردستان شده است.رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان با بیان اینکه برای هفته درختکاری امسال ۱۰هزار و ۵۰۰ اصله نهالِ غیرمثمر شامل زیتون تلخ، سرو، کاج، اقاقیا و سنجد بین بخشداری‌های شهرستان توزیع شده گفت: برای ادارات، مدارس و اشخاص نیز سهمیه در نظر گرفته شده است که با مراجعه به منابع طبیعی شهرستان می‌توانند نهال دریافت کنند.

دیدار با اصحاب رسانه

به مناسبت هفته منابع طبیعی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با اصحاب رسانه دیدار و به ارائه گزارش پیرامون این هفته و عملکرد یکساله این اداره پرداختند.
صفحه 1 از 19 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>