ملاقات مردمی با مدیرکل محترم در روز های دوشنبه هر هفته در دفتر ایشان برگزار شده و به صورت چهره به چهره امکان بیان درخواست، مشکلات و دغدغه های مردم عزیزمان فراهم گردیده.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت و هماهنگی با تلفن مستقیم دفتر مدیر کل
 
031-36700251
031-36688098


و یا تلفن های گویا به شماره

031-36693450-3

داخلی های :   302 - 303 - 306

تماس حاصل فرمائید

تعیین مدت جایگزین مرتعدار متوفی بر اساس شیوه نامه فنی بهره برداری از مراتع

مدیر کل دفتر امور مراتع سازمان جنگل ها از تعیین مدت جایگزین مرتعدار متوفی بر اساس شیوه نامه فنی و اجرایی بهره برداری از مراتع کشور خبرداد.

ترحم بهزاد در این باره  به مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: به استناد بند ۴۸ فصل دوم شیوه نامه فنی و اجرایی بهره‌برداری از مراتع کشور، چنانچه دارنده پروانه چرای دام فوت نماید، ظرف مدت دو سال از زمان فوت، همسر و فرزندان متوفی که ساکن محل یا عضو نظام عشایر و یا به صورت مستمر به حرفه دامداری مشغول باشند مکلف هستند صرفاً یک نفر را از بین خود انتخاب تا پروانه به ایشان انتقال یابد.
بهزاد تاکید کرد: در تبصره یک این بند آمده چنانچه همسر و فرزندان مرتعدار متوفی تا تاریخ ابلاغ این شیوه نامه، نسبت به اجرای این بند اقدام نکنند، اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مکلف است در صورت عدم احراز سایر شرایط ابطال مجوز مرتعدار متوفی ظرف مدت ۲ سال پس از ابلاغ این شیوه نامه نسبت به اجرای قطعی این بند اقدام نماید.
مدیرکل دفتر امور مراتع همچنین یاد آوری کرد: با توجه به اینکه شیوه نامه اجرایی بهره برداری از مراتع از تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ابلاغ شده است، بنابراین تا پایان ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ فرصت انتقال پروانه چرای دام باقیست و پس از این تاریخ تمامی مجوزهای مرتعداران متوفی باطل اعلام می شود.

 
بازدید : 137 1 دي 1400 ساعت 01:19 ب.ظ
درحال بارگزاری