ملاقات مردمی با مدیرکل محترم در روز های دوشنبه هر هفته در دفتر ایشان برگزار شده و به صورت چهره به چهره امکان بیان درخواست، مشکلات و دغدغه های مردم عزیزمان فراهم گردیده.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت و هماهنگی با تلفن مستقیم دفتر مدیر کل
 
031-36700251
031-36688098


و یا تلفن های گویا به شماره

031-36693450-3

داخلی های :   302 - 303 - 306

تماس حاصل فرمائید

برگزاری جلسه توجیهی اطفاء حریق

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان جلسه توجیهی اطفاء حریق با حضور نمایندگانی از فرمانداری،بخشداری،جهاد کشاورزی،شهرداری،اعضاء شورای اسلامی روستا و قرقبانان در محل اداره منابع طبیعی شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه غلامرضا الهیاری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پس از ایراد مطالب و طرح یکسری مسائل در این خصوص به علت وقوع حریق در منطقه واریون از توابع همبرات پرداخت و در نهایت تصویب چند بند به شرح ذیل و ارسال این مصوبات به کمیته بحران شهرستان.
1- با توجه به حریق روز گذشته در یکی از مزارع شهرستان پیشنهاد شد در کمیته بحران مستقر در فرمانداری یک هسته مرکزی جهت مدیریت اطفاء حریق تشکیل تا در شرایط بحرانی و بر اساس نوع منطقه و پوشش گیاهی آن ونیز شدت حادثه بحث اطفاء حریق  مدیریت گردد.
2- تمام امکانات از جمله ماشین و لوازم آتش نشان، تانکر، روت فایر و امثالهم که قبلاً لیست برداری و در اختیار مدیریت بحران شهرستان قرار گرفته ، در راستای بحران احتمالی توسط بند 1 ،ساماندهی و به مسئولین مربوطه اطلاع رسانی گردد.
3- آموزش جوامع محلی از نظر کنترل اولیه حریق توسط کارشناسان فنی از طریق برگزاری کلاسهای آموزشی و نیز آموزش چهره به چهره  انجام گردد.
4- جاده های دسترسی،مخازن و منابع تأمین آب برای هر منطقه در نقشه معین گردد.
5- نقشه شهرستان از نظر خطر آتش سوزی با توجه به شرایط حاکم بر منطقه  هر سال تهیه و به مدیریت بحران تحویل گردد.

 
   
                                              
بازدید : 853 9 مرداد 1396 ساعت 10:23 ق.ظ
درحال بارگزاری